Неврологічне

Неврологічне відділення розташовано в терапевтичному корпусі на І – поверсі  за адресою:

вул. Декабристів, 87, тел. – 2-33-58

Завідувач відділенням: Артющенко Ольга Степанівна, заслужений лікар України, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Неврологічне відділення знаходиться у складі Васильківської ЦРЛ для лікування хворих з патологією нервової системи.

    У відділенні працює ще два лікарі - невропатологи. У травні 2017 року неврологічне відділення переведене в нове приміщення європейського зразка. Відділення розраховане на 30 ліжок. Всі палати двомісні, також є палати підвищеної комфортності . Відділення оснащене новим м’яким та твердим інвентарем, в кожній палаті є холодильник і нові меблі. Всі ліжко-місця оснащенні кнопкою екстреного виклику медичного персоналу, підведений кисень. У відділенні є кабінет лікувальної фізкультури та масажу, апарат ЄКГ та глюкометр. В роботі для діагностичного процесу є апарат УЗДГ- судин головного мозку, ЕЕГ,ЕХО ЕГ, РЕГ. При необхідності проводиться КТ, МРТ, обстеження електрокардіографії на базі обласної лікарні міста Києва.

    Хворим неврологічного відділення проводяться клінічні та біохімічні аналізи, рентген обстеження, консультації суміжних спеціалістів. Лікування хворих проводяться згідно протоколів надання медичної допомоги.  У Васильківському районі працює відділення відновного лікування на 40 ліжок,  де проходять хворі реабілітацію – судинні хвороби та хвороби периферійної судинної системи.

В комплексному лікуванні неврологічних хворих широко використовуються фізіотерапевтичні методи лікування. У поліклінічному відділенні Васильківської ЦРЛ надається амбулаторна медична допомога лікарями-невропатологами. При необхідності проводяться лікування неврологічних хворих в денному стаціонарі.