Анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розгорнуто за адресою:

вул. Декабристів, 87, тел. – 2-47-60

Завідувач відділенням: Лущик Антоніна Дмитрівна
 

       Відділення анестезіології та інтенсивної терапії являється одним із структурних підрозділів стаціонару Васильківської центральної районної лікарні. Його основна задача-забезпечення безпеки і комфорту при проведенні оперативних втручань та різноманітних інвазивних процедур.

   Відділення призначене для надання висококваліфікованої допомоги

         Відділення анестезіології та інтенсивної терапії відкрито з 18 червня 1999 року на базі ЦРЛ. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії оснащене сучасним обладнанням для моніторингу: моніторами, які відображують основні параметри серцево-судинної та дихальної систем пацієнта; дихальною апаратурою,що забезпечують адекватну штучну вентиляцію легень, як під час оперативних втручань, так і в післяопераційному періоді.

      Хворим з гострими невідкладними станами любої етіології, а також інтенсивної післяопераційної терапії із застосуванням сучасних методів лікування та моніторингу.

          Відділення оснащене сучасною апаратурою та функціональним обладнанням,необхідними для роботи з пацієнтами, які знаходяться у важкому стані. Існує цілодобовий пост спостереження медичної сестри. Персонал відділення постійно контролює всі функції організму пацієнта. В будь-який період доби можуть проводитись необхідні лабораторні обстеження.

          Анестезіологічна служба використовує інгаляційну, внутрішньовенну, багатокомпонентну анестезію, комбіновану та регіонарні види анестезій. Вид анестезіологічного забезпечення в кожному конкретному випадку, вибирається індивідуально з урахуванням виду оперативного втручання,складності та тривалості планованого знеболення під час оперативних та діагностичних маніпуляцій.

           Наркозно-операційний ризик визначається анестезіологом під час попередньої зустрічі з пацієнтом на підставі індивідуальної оцінки психосоматичного статусу, клініко-лабораторних та інструментальних данних, загального стану вітальних функцій. При необхідності призначається попередня консультація суміжних спеціалістів для верифікації діагнозу та оптимізації передопераційної підготовки хворого.

            Лікарі, які працюють у відділенні,мають великий досвід роботи у відділенні загальної реанімації багатопрофільної лікарні, володіють необхідними діагностичними методиками та алгоритмами роботи з важкими пацієнтами.

Основний склад відділення:

           Лущик Антоніна Дмитрівна - завідуюча відділенням, лікар вищої категорії.

           Кравчук Любов Миколаївна - лікар-анестезіолог першої категорії.

           Паламарчук Світлана Дмитрівна - лікар-анестезіолог першої категорії.

           Гирак Василь Степанович - лікар-анестезіолог вищої категорії.

           Тодорчук Валерій Дем'янович - лікар-анестезіолог, стаж роботи 39 років

           Бабушкін Олександр Олександрович - лікар-анестезіолог першої категорії.

           Баранова Валентина Михайлівна - лікар-анестезіолог,стаж роботи 4 роки

            Індивідуальний підхід до пацієнтів з урахуванням стану та особливостей, наявність висококваліфікованого лікарського та медсестринського персоналу, можливість забезпечення складних та тривалих оперативних втручань пацієнтам різних вікових категорій, навіть з важкими супутніми захворюваннями - це стандарт роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії.