Протитуберкульозне відділення

Розташоване за адресою: с. Путрівка, вул. Леніна

тел.  2-66-75

Завідувач відділенням: Бахмутов Раміль Рінатович;

Лікар фтизіатр, ренгенолог: Бережна Олена Серафимівна.

 

    Протитуберкульозне відділення поліклініки Васильківської ЦРЛ оснащене рентгенологічним апаратом та лабораторією. Основне завдання відділення виявлення хворих на туберкульоз та їх лікування згідно з DOTS стратегії. Хворі, що потребують стаціонарного лікування направляються до обласного протитуберкульозного диспансеру в м. Боярка.

    Протитуберкульозне відділення поліклініки - розраховане на 50 відвідувань в день. В поліклінічному відділенні знаходиться реєстратура, два кабінети лікарів, в яких ведеться прийом хворих,  рентген-кабінет, фізіотерапевтичний кабінет,  лабораторія, яка розташована на території поліклінічного відділення.

    В поліклінічному відділенні розміщений рентген-кабінет, який устаткований діагностичним, стаціонарним рентген-апаратом РУМ20. В кабінеті проводяться рентгенографія,  томографія органів грудної клітини. Обладнання забезпечує швидке проведення рентгенограми. Готовий  рентгенологічний знімок хворого  передається рентген лікарю на опис.

 

    В лабораторії  1 рівня протитуберкульозного відділення  виконуються всі необхідні бактеріоскопічні дослідження харкотиння, загальний аналіз крові, аналіз сечі, обстеження на ВІЛ швидкими тестами.