Аптека

Розташована за адресою:

м. Васильків, вул.. Декабристів, 87, знаходиться на першому поверсі житлового будинку.

Завідувач аптекою:  Янчук Анатолій Іванович

Аптека №1, є структурним підрозділом Васильківської ЦРЛ

    Аптека займається виробництвом лікарських засобів, відпуском готових препаратів для стаціонарних хворих Васильківської ЦРЛ, Гребінківської  районної лікарні, стоматологічної поліклініки, відділенню відновного лікування в селі Лосятин, на підставі ліцензії серія АБ № 598272 від 14 лютого 2012 року «ВИРОБНИЦТВО ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ»

   Аптека займається відпуском лікарських засобів закуплених у централізованому порядку для хворих цукровим діабетом та хронічно хворих, як дітей так і дорослих ,які підпадають під фінансування державних програм. Також, аптека відпускає наркотичні та психотропні лікарські засоби для відділень Васильківської ЦРЛ, населення міста та району на підставі ліцензії серія АД №037905 від 26 червня 2012 року.

   Штат аптеки укомплектований працівниками, як вищого так і середньо фармацевтичного персоналу, всі працівники мають вищу кваліфікаційну категорію.

  Аптека проводить роздрібну торгівлю лікарськими засобами через аптечний пункт, який знаходиться в поліклініці Васильківської ЦРЛ.