Жіноча консультація

Розташована за адресою вул. Декабристів, 87

тел.

Завідуюча відділенням: Мойсеєнко Лариса Віталіївна, має вищу кваліфікаційну категорію.

 

Жіноча консультація на базі Васильківської ЦРЛ функціонує з 1993 року.

В штаті 10 лікарів акушерів-гінекологів, 5 акушерок, 2 молодші медсестри, завідуюча – Мойсеєнко Лариса Віталіївна, акушер-гінеколог вищої категорії.

Вагітних та гінекологічних хворих м. Василькова ведуть дільничі акушер-гінекологи:

- І-дільниця (214 каб.) – Білоцька Ольга Миколаївна (ІІ-категорія);

- ІІ-дільниця (212 каб.) – Демченко Любов Іванівна (І-категорія);

- ІІІ-дільниця (215 каб.) – Григура Катерина Миронівна (І-категорія);

- ІV-дільниця (213 каб.) – Протас Ірина Леонідівна (ІІ-категорія);

- сільська дільниця (106 каб.) – Паньків Генадій Ігорович.

Лікарями акушер-гінекологами проводиться динамічне обстеження та спостереження за вагітними всіх категорій включаючи групу високого пренатального ризику на основі сучасних вимог акушерсько-гінекологічних протоколів МОЗ України.

Працює кабінет ультрахвильової пренатальної діагностики (322 каб.). Лікарі Уманська Олена Павлівна, Букань Наталя Віталіївна – володіють методиками пренатальної діагностики, доплерометрією на сучасному УХД апараті.

Придбаний адміністрацією ВЦРЛ в грудні 2015 року фетальний монітор, дозволяє слідкувати за станом серцево-судинної системи плода. Кардіотокографія здійснюється щоденно в 214 кабінеті.

Лікар з питань планування сім′ї – Чуй Василь Зіновійович (325 каб.) допомагає у вирішенні проблем з питань контрацепції особливо жінок із екстрагенітальною патологією та групи високого пренатального ризику, з питань невиношування вагітності та неплідності шлюбу.

Медико-генетичне консультування сімейних пар та пренатальний генетичний скринінг народження дітей з вродженими вадами розвитку проводить – Дзіпетрук Олександр Леонідович (325 каб.).

В жіночій консультації щоденно надається спеціалізована допомога:

- з питань патології шийки матки – лікарем Григура Катерина Миронівна (215 каб.),

- з питань порушення місячного цикла та його регуляції – лікарем Мойсеєнко Лариса Віталіївна (211 каб.),

- з питань патологічного клімакса – лікарем Демченко Любов Іванівна (212 каб.).

В денному стаціонарі (210 каб.) проводиться регуляція місячного циклу методом ЕВА (електричної вакуум аспірації), медикаментозні аборти, поліпектомії, розподільні діагностичні вишкрібання стінок порожнини матки, постановка та видалення внутрішньоматкових спіралей, до – та після абортне консультування.