Всесвітній день боротьби проти раку: 5 факторів, що викликають захворювання

04.02.2016

Всесвітній день боротьби проти раку

Сьогодні, 4 лютого, в усьому світі відзначається День боротьби проти раку. Метою цього міжнародного дня є підвищення усведомленности про рак як один із найстрашніших захворювань сучасності, а також залучення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.Статистика

Найбільш поширені типи раку серед чоловіків і жінок відрізняються один від одного:Статистика

П'ять основних факторів, що викликають рак:

1. Ожиріння

Надлишковий рівень інсуліну, властивий людям з ожирінням, стимулює розвиток ракових пухлин в кишечнику або підшлунковій залозі.

2. Алкоголь

Зловживання алкоголем збільшує ризик розвиток пухлини ротової порожнини, гортані та стравоході, печінки, молочної залози і товстої кишці (у чоловіків).

3. Тютюн

Куріння може викликати рак легенів або рак ротової порожнини. При вдиханні диму хімікати проникають в кров і транспортуються по всьому тілу.

4. Робоче місце

Робочі обов'язки деяких людей зобов'язують їх контактровать з небезпечними канцерогенними речовинами. Наприклад, у працівників фарбувальної промисловості рак сечового міхура знаходять частіше, ніж у інших людей.

5. Ультрафіолет

Ультрафіолетове сонячне випромінювання є основною причиною виникнення раку шкіри. Ультрафіолетове світло в солярії також шкідливе.

Нагадаємо, вчені провели нове дослідження, результати якого показали, що оральний секс може призвести до раку гортані.


← до списку новин