Готовність КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» до госпіталізації

13.03.2020

Готовність КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» до госпіталізації, проведення обстеження та лікування хворих з підозрою на коронавірус CОVID-19.

❗️Якщо хворий має симптоми коронавірусу CОVID-19 (найбільш розповсюдженими симптомами є: гарячка, сухий кашель та відчуття втоми) він повинен звернутися до свого сімейного лікаря. Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги

❗️Госпіталізація хворих з підозрою на коронавірус CОVID-19 в стаціонарні відділення КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» проводиться за направленням сімейного лікаря або в разі доставлення такого пацієнта каретою екстреної допомоги!

❗️Діагностика на коронавірус CОVID-19 здійснюється виключно у випадках, що відповідають критеріям, зазначених у рекомендаціях ВООЗ. Серед вимог ВООЗ є не лише симптоми респіраторного захворювання, а й відвідування країн із зафіксованими випадками та контактом із хворою на нову коронавірусну інфекцію людиною. Визначає підозру лише сімейний лікар.

❗️В разі підозри на виявлення коронавірусу CОVID-19 у пацієнта буде проведено забір матеріалів для відправлення для дослідження до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України.

❗️Пацієнти з підозрою на коронавірус CОVID-19, які будуть доставлені до КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ», будуть ізольовані в боксовані палати.
Таким пацієнтам буде проводитися симптоматичне лікування.
❗️Особи, які перебували в контакті з хворим на коронавірус CОVID-19, будуть розміщені під нагляд лікарів.

❗️Станом на 13 березня 2020 року в стаціонарних відділеннях КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» сформовано оперативний запас медикаментів та виробів медичного призначення для симптоматичного лікування хворих на коронавірус CОVID-19.
❗️Медичні працівники стаціонарних відділень КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ», які визначені такими, до яких можуть бути розміщені хворі з підозрою на коронавірус CОVID-19 та хворі на коронавірус CОVID-19, забезпечені засобами індивідуального захисту.

❗️Адміністрація КНП ВРР «Васильківська ЦРЛ» разом з керівниками м. Васильків та Васильківського району в цілодобовому режимі забезпечують оперативну координацію спільних дій для недопущення розповсюдження коронавірусу CОVID-19 в м. Васильків та Васильківському районі та для забезпечення всебічного і повноцінного діагностування та лікування хворих на коронавірус CОVID-19.

Не піддавайтеся паніці, зберігайте спокій, беріть інформацію з перевірених і достовірних джерел!


← до списку новин