Відділення трансфузіології

Розташовано за адресою вул. Декабристів, 87,

тел.- 2-45-65

 

Завідуючий відділенням: Зотов Костянтин  Костянтинович

18 серпня 2016 року в м. Васильків по вул. Декабристів, 87  при Васильківській ЦРЛ відкрилося нове відділення переливання крові (відділення трансфузіології), яке відповідає  всім вимогам сучасності щодо забору, переробці  і зберігання донорської крові.

Відділення трансфузіології працює щоденно з 8:00  до 16:00 крім вихідних  (субота та неділя) та святкових.
Відділення займається заготівлею та переробкою донорскої крові на компоненти, еретроцити і свіжоморожену плазму. Один раз в два місяця проводять День Донора для виїздної бригади КОЦК.

Обстеження донорів перед кроводачею  здійснюється з 9.00-11.00, здача крові  проводиться з 11.00 до 13.00.

         У відділенні працює:

- завідувач  відділення – Зотов Костянтин Костянтинович,

- старша медична сестра – Курінько Ірина Леонідівна,

- операційна сестра медична – Білокур Оксана Ярославівна,

- молодша медична сестра – Кулак Надія Леонідівна,

- лікар-лаборант – Маркелова Антоніна Федорівна.

         В структурі  відділення трансфузіології  функціонує реєстратура, лабораторія, кабінет лікаря-трансфузіолога, операційна.

Відділення трансфузіології проводить   комплектацію, облік і методичне забезпечення донорів у обсязі потреб лікарні і планових завдань. Ця робота здійснюється переважно серед населення району, родичів хворих та співробітників лікарні.

Кров донорів проходить обстеження на  визначення рівня гемоглобіну, групової та резус-приналежності,  антигенного рівня щодо особливо-небезпечних інфекційних захворювань.

При кроводачі  донорам гарантовано конфіденційність, безкоштовне обстеження.

Відділення трансфузіології виробляє та зберігає препарати крові такі як еритроцитарна маса, свіжозаморожена плазма, а також через Київський  обласний центр крові отримує компоненти та  інші препарати крові.

 Запрошуємо до співпраці донорів крові.

Кваліфікований персонал, сучасне устаткування  і одноразовий витратний матеріал, гарантує нашим донорам максимальний комфорт і безпеку.

Телефон реєстратури 2-45-65