Задати питання
Тимошенко Ольга:

Здравствуйте,скажите пожалуйста,сколько стоит лапароскопия кисты яичника?Спасибо

Доброго дня. Вам необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або ж до КНП ВРР "Васильківський арйонний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Олена:

Як записатись на прийом до Мельничука Максима Миколайовича на 25 вересня?

Доброго дня. Записатися на прийом до лікаря Ви можете самостійно за допомогою сервісу helsi.me або з за телефоном реєстратури - (04571) 2 51 11.

Виктория:

Здравствуй, скажите пожалуйста какие документы нужно иметь при поступление в роддом.? Прописка васильковская, но на учёте стою в другой клинике. Спасибо

Доброго дня. При поступленні до акушерського відділення Вам потрібно мати з собою паспорт громадянина України та обмінну карту.

Андрій:

Чи можна дізнатись чіткий алгоритм дій по придбанню довідок для водіння авто,на зброю і т.д. І деце можна зробити?

Доброго дня.

Для оформлення довідки водія Вам необхідно звернутися в кабінет №116 з наступними документами:
- паспорт громадянина України;
- військовий квиток;
- 2 фото 3*4.
Також, Вам буде необхідно отримати сертифікати лікарів нарколога та психіатра у нашій лікарні.

За все оформлення в касі лікарні (кабінет №113) Ви сплатите 750,00грн. (в цю суму включена вартість сертифікатів нарколога та психіатра).


Для оформлення довідки на зброю Вам необхідно:
- отримати у лікарів нарколога та психіатра довідки про те, що Ви не перебуваєте у них на обліку. Такі довідки можна отримати виключно у лікарів за місцем реєстрації. Якщо Ви маєте реєстрацію в м. Васильків або у Васильківському районі, то довідка лікаря-психіатра в нашій лікарні коштує 15,30грн., а лікаря-нарколога - 16,30грн.
- в Київському обласному психіатрично-наркологічному медоб'єднанні (що знаходиться в смт. Глеваха) Вам необхідно отримати сертифікати лікарів нарколога та психіатра;
- далі Вам потрібно пройти огляд лікарів: офтальмолога, отоларинголога та невропатолога (при проходженні оглядів Вам необхідно мати при собі амбулаторну картку). Також, Вам необхіджно пройти такі обстеження: ФЛГ (флюоорограма), ЕКГ (для чоловіків старше 40 років), вимірювання артеріального тиску та аналізи: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, кров на цукор.

З усіма вищеперерахованими документами і результатами обстежень, а також з пасопртом громадянина України, військовим квитком, 2 фото 3*4 Вам необхідно звернутися до медичної сестри в кабінет №101. До медичної сестри в кабінет №101 Ви можете звернутися першочергово для консультації. Адже, вона зможе Вам детально і враховуючи всі Ваші дані пояснити алгоритм дій і відповісти на запитання.

Оплата всіх довідок, обстежень, аналізів, які Ви будете виконувати/отримувати в КНП ВРР "Васильківська ЦРЛ", сплачувати потрібно в кабінеті №113.

Дмитро:

Чи можна в лікарні зробити такий аналіз як,і яка його вартість? Т3,Т4 вільний,ттг

Доброго дня.
На жаль, поки що такі лабораторні дослідження в лабораторії КНП ВРР "Васильківська ЦРЛ" не виконуються.

Виктория:

Чи можна прийти на прийом до гінеколога без попереднього запису?

Доброго дня.
За допомогою сервісу helsi.me Ви можете ознайомитися з графіком робюоти всіх лікарів акушерів-гінекологів.
Більшість лікарі мають час прийому пацієнтів і по живій черзі, і за попереднім записом.

Назар:

До якої години працює амбулаторія ??

Доброго дня.
Стосовно графіку роботи амбулаторії зверніться до КНП ВРР "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", якій підпорядкована амбулаторія.

Олександра:

Як офтальмолог з 314 кабінету може встановити діагноз Демодекс (кліщ) без аналізів, плюс підозра на глаукому... і... призначити краплі від глаукоми... якщо при поході іншого офтальмолога виявилось заралення очей....

Доброго дня.
На підставі Вашого звернення не маємо змоги надати відповіді, адже відсутні дані пацієнта, не вказано дату візиту до лікаря, ПІБ лікаря.
Для проведення перевірки та надання Вам відповіді просимо надати необхідну інформацію або ж Ви можете звернутися з письмовою заявою до заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Бахмутова Р.Р. в кабінет №101 в поліклініці КНП ВРР "Васильківська ЦРЛ".

Світлана:

Скажіть, будь ласка, скільки коштує УЗД?

Доброго дня.
Вартість УЗД-обстеження залежить від того, яке саме обстеження Вам необхідне.

Олена:

Доброго дня! Де можна ознайомитись із затвердженим переліком цін на послуги та обстеження на 2019 рік. А також чи однаковою є вартість для всіх категорій населення. Для пенсіонерів діє такий же прайс як і для інших категорій? Цікавить рентгенологічне дослідження. Дякую.

Доброго дня.
Нижче вказано посилання, за допомогою якого вы зможете завантажити всі файли:
затвердженні прейскуранти цін на на послуги та обстеження в КНП ВРР "Васильківська ЦРЛ", а також перелік категорій осіб, які звільняються від оплати.

https://mega.dp.ua/s5hMeT

Антон:

Доброго дня! Скажіть будь ласка де приймае дерматолог?

Доброго дня.
Лікарі-дерматологи приймають в одноповерховій будівлі, котра розташована поблизу чотирьохповерхової будівлі (в минулому - дитячої лікарні).

Ірина:

Доброго дня, з Гребінківської поліклінічної лікарні гінеколог направляє на УЗІ по вагітності, але проінформував, що потрібно зареєструватись електронно! Яким чином це зробити? Прошу допомоги! Буду дуже вдячна!

Доброго дня!
Записатися на УЗД ви можете на сайті helsi.me, спочатку обираєте місто Васильків, а потім по прізвищу лікаря Букань Н.В. шукаєте лікаря і записуєтесь на обраний день та час.

Тетяна:

Чи є у Василькові маммолог? Або куди можна звернутись по цьому питанню? Дякую.

Доброго дня. 
У Васильківській ЦРЛ відсутній лікар маммолог.
У Нас Ви можете пройти УЗД обстеження молочних залоз та проконсультуватися у лікаря акушера-гінеколога або ж у хірурга. У випадку, якщо вони будуть вважати за потрібне, вони зкоординують Вас на подальші дії.

Сергій:

Вітаю скільки коштує сертифікат нарколога та п ихіатра?

Доброго дня.
За видачу сертифікату нарколога потрібно сплатити 76.61грн. (до нього обов'язкова здача аналізу, котрий коштує 56.30грн.), за сертифікат психіатра потрібно сплатити 79.40грн.

Анастасія:

Доброго вечора. Чи є ще сімейні лікарі з якими можна заключити договір.¿

Доброго дня.
Сімейні лікарі підпорядковані Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, а не Васильківській ЦРЛ.

Юлія:

Доброго дня , підскажіть будь ласка чи є вільні вакансії на медичну сестру ,або фельдшера нещодавно закінчила медичний коледж і переїхала жити в Васильков тому цікавлять такі вакансії .

Доброго дня.
Вакансії є, для того, щоб ознайомитися з актуальними Ви можете звернутися до відділу кадрів, котрий знаходиться за адресою: вул. Декабристів,87 (4 поверх поліклініки) або ж за телефоном (04571) 2-11-14 (секретар головного лікаря). 

Вадим:

Как попасть к нервопатологу если у него на неделю вперед все занято ????

Доброго дня.
На даний час в поліклініці Васильківської ЦРЛ приймають два лікарі-невропатологи:
- в кабінеті №115 Бузовська Л.В. веде прийом виключно за попереднім записом;
- в кабінеті №303 Калєнченко Л.І. веде прийом виключно по "живій" черзі.

Юлия:

Доброго вечера,потрібно сертифікати від наркології та психіатра чи можливо їх отримати у Васильківській лікарні?Що для цього потрібно?

Доброго дня.
Для отримання сертифікатів вам потрібно звернутися безпосередньо до психіатра та нарколога.
Ознайомитися з їх графіками роботи та годинами прийому ви можете через сервіс helsi.me.

Ольга:

Доброго Вам,Дня!Скажіть будь-ласка чи роблять у Вас операції по видаленню жовчного міхура?Лапароскопічні робите операції?Мене цікавить ціна таких операцій.У племінника 17 років дуже багато їх на УЗІ знайшли та порекомендували видалити жовчний.дякую.Ольга

Доброго дня.
В хірургічному відділенні проводяться такі операції, але за подробицями Вам краще звернутися з результатами обстежень безпосередньо до завідуючого хірургічним відділенням.

Юля:

Добрий день.Підскажіть чи роблять такі операції? Як видалення каменів з жовчного?

Доброго дня. 

Так, такі оперативні втручання проводяться в хірургічному відділенні Васильківської ЦРЛ.
За додатковою інформацією та консультацією зверніться до завідуючого відділенням Петрусенку Василю Васильовичу.

Алла:

Скажіть. будь ласка, скільки коштує гінекологічне УЗІ?

Доброго дня.
Гінекологічне УЗД обстеження коштує 128.50грн.

анна:

добрый вечер,скажите пожсто,я иногородняя.мне предстоит тубэктомия(удаление правой трубы).можно узнать стоимость операции??и делают ее с помощью лапароскопии??спасибо

Доброго дня.
Таку операцію в нашій лікарні проводять, але класичним способом, а не лапароскопічно. 
Для отримання консультації щодо проведення даної операції вам потрібно звернутися безпосередньо до завідуючого акушерським відділенням Артемчука В.С.
На консультативний прийом до лікаря ви можете записати самостійно за посиланням https://helsi.me/doctor/ee81bf23-6590-4204-98fa-07b0cc6191d0.
 

Людмила:

Доброго дня! Чи є на данний час сімейні лікарі з якими можливо заключити декларацію?

Доброго дня.
Сімейні лікарі/терапевти/педіатри підпорядковані Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, а не Васильківській ЦРЛ.
Тому, на жаль, не можемо надати інформацію щодо підписання декларацій з сімейними лікарями.

Юлія:

Добрий ранок. Яка ціна УЗД? Направлення від лікаря маю.

Доброго дня.
Направлення від якого лікаря у вас і яке УЗД вас цікавить?

Юлія:

Как узнать, у кого из семейных врачей появилось свободное место для подписания декларации?

Доброго дня.
Сімейні лікарі підпорядковані Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги.
У Васильківській ЦРЛ відсутня інформація щодо роботи сімейних лікарів.

Дарья:

Доброго дня, ЯК ЗАПИСАТИСЯ ДО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ???? Де електронна черга??? ,а в реєстратурі ніхто НЕ БЕРЕ трубки!!! Де ж плюси та вдосконалення??? Чому ніхто на це НЕ ЗВЕРТАЄ уваги???

Доброго дня.
Щодо питань роботи сімейних лікарів вам варто звернутися до Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, якому дані лікарі підпорядковані.

Запис до всіх лікарів відбувається на сайті helsi.me

Усатюк:

Доброго дня, мене цікавить інформація щодо запису до гастроентеролога та ендокринолога

Доброго дня.
Ознайомитися з графіками роботи лікарів та записатися до них на прийом ви можете на сайті helsi.me

Лілія:

Чому на сайті нема графіку роботи сімейних лікарів??????Де електронна черга?????? Сайт пустий!!!!!

Доброго дня.
Сімейні лікарі підпорядковані Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, а не Васильківській ЦРЛ.
Записатися до лікарів за допомогою електронної черги ви можете за адресою helsi.me

Дмитрий:

Добрый день. Когда можно прийти подписаться до семейного врача? И до кого можно подписаться?

Доброго дня.
На жаль, не володіємо інформацією щодо сімейних лікарів, адже вони підпорядковані Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, а не Васильківській ЦРЛ.

Нина:

Какой график работы терапевта Иванова 306 каб?

Доброго дня. Стосовно роботи сімейних лікарів/терапевтів/педіатрів потрібно звертатися до Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Наталія:

Доброго дня. Нещодавно моя знайома, яка страждає на хворобу,для якої характерний тремор кінцівок, вернулася до нарколога( проходження профогляду). При огляді ,здавалося досвідченний лікар, сказав їй: -"Да ви П"ЄТЕ!" . Дуже хотілося, щоб дипломовані лікарі вміли розрізняти стани людини і не принижували людську гідність

Доброго дня, пані Наталя.

Ми вдячні вам за те, що ви займаєте активну громадянську позицію і повідомляєте про такі випадки. Ваше звернення передано керівництву лікарні, котре в свою чергу обов"язково проведе перевірку та, у випадку підтвердження, застосує адміністративні заходи до лікаря!

Ірина:

Добрий день! В реєстратуру не можна дозвонитись, тому пишу. Напишить, будь ласка, часи прийому сімейного лікаря Довгань Олени Михайлівни ( в мене з нею заключений договір) яка повинна приймати в 209 кабінеті,інформація на сайті про неї відсутня. Буду дуже Вам вдячна.

Доброго дня.

Телефон у реєстратурі один - 2 51-11. За цим телефоном працюють реєстратори і первинної, і вторинної ланки. Сімейні лікарі (терапевти, педіатри) підпорядковані первинні ланці, а саме: Васильківському районному центру первинної медико-санітарної допомоги том у Васильківській ЦРЛ (вторинна ланка) відсутні дані про їх графіки роботи.

Для з"ясування інформації спробуте зателефонувати до реєстратури пізніше або ж зверніться до офіційного групи ВРЦПМСД у мережі Фейсбук  

Також, ви можете звернутися до приймальної головного лікаря ВРЦПМСД - 2 44 00.

Юлія:

Батьки не мають змоги добратися до лікарні,хворіють.Чи маю я ,донька,право підписати договір на обслуговування з терапевтом (які докумети мають бути при собі.)

Доброго дня. Стосовно підписання договорів з сімейними лікарями вам потрібно звернутися до Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Знаходяться вони у приміщенні дитячої поліклініки за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 87

Микола:

Коли будуть лікарняні листи ? Чи куди потрібно звертатися щоб прискорити вирішення цієї проблеми?


Доброго дня. 10.08.2018р. Васильківська ЦРЛ отримала бланки листків непрацездатності у кількості, достатньої для покриття всіх раніше виданих довідок.
 Враховуючи, що одномоментно потрібно оформити близько 3000 листків непрацездатності, інформацію щодо його отримання рекомендуємо уточнити по телефону 2-51-11 (реєстратура) або ж 2-53-49 (завідуючий поліклінікою).

Анна Янковська:

Чи можливо зараз зробити щеплення від дифтерії дорослому?

Доброго дня. Стосовно вакцинації вам потрібно звернутися до Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, що знаходиться у приміщенні дитячої поліклініки за адресою: м Васильків, вул. Декабристів, 87

Вікторія:

Коли будуть лікарняні?????????? Скільки можна здать!!!!!!!

Доброго дня. Після 10-ого серпня очікуємо надходження бланків. Очікуйте.

людмила:

Добрий день. Я на лікарняному з березня по даний час. Дуже цікавить коли будуть бланки листів непрацездатності? Кожного місяця обіцяють, що будуть в наступному. Як Ви вважаєте, людина яка чотири місяці не отримує кошти МОЖЕ лікуватися і за що їй жити????????

Доброго дня.
Бланки лікарняних листків непрацездатності закуповуються централізовано Міністерством охорони здоров'я України.
Їх подальший розподіл між лікарнями здійснюється обласними департаментами охорони здоров'я. 
Нажаль, станом на 17.07.2018р. Васильківська ЦРЛ не забезпечена бланками лікарняних листків непрацездатності не зважаючи на постійні письмові звернення.
Актуальну інформацію щодо наявності бланків ви може дізнаватися у завідуючого поліклінікою Денисенка В.М. у кабінеті №101 або з за телефоном 2-53-49.

Ольга:

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, когда будут больничные

Доброго дня.
Бланки лікарняних листків непрацездатності закуповуються централізовано Міністерством охорони здоров'я України.
Їх подальший розподіл між лікарнями здійснюється обласними департаментами охорони здоров'я. 
Нажаль, станом на 17.07.2018р. Васильківська ЦРЛ не забезпечена бланками лікарняних листків непрацездатності.
Актуальну інформацію щодо наявності бланків ви може дізнаватися у завідуючого поліклінікою Денисенка В.М. у кабінеті №101 або з за телефоном 2-53-49.

Юрій:

Скажіть будь-ласка з якого по яке число видають інсулін?

Доброго дня.
Інсулін можна отримати щодня в кабінеті 313 поліклініки Васильківської ЦРЛ.

Александр:

Скажите пожалуйста в вашей поликлинике ставят имплантанты???

Доброго дня.
Встановлення імплантантів - це третинний рівень медичної допомоги. Васильківська ЦРЛ - це вторинний рівень і, нажаль, такі операції у нас не проводяться.

Наталія:

Доброго ранку, чому не можна дозвонитися в дорослу реєстратуру? Вже годину!!!! Набирати з 9 до 10 і просто знята слухавка, чи зайнято!!! Один раз прийшлося визвати лікаря , слів не має, чи у вас телефонна реформа!!!

Доброго дня.
Щодні пікові години дзвінків в реєстратурі з 8:00 до 11:00.
Нажаль, зараз працює один номер для прийому дзвінків.
Так було завжди, але після впровадження електронної черги плануємо зменшити навантаження саме на телефонну лінію.
Дякуємо за звернення!

Ірина:

Доброго дня! Коли приймає доктор Зелінська?

Доброго дня.
У Васильківській ЦРЛ відсутній лікар з призвіщем Зелінська.

наталья:

здрваствуйте. подскажите график приема травматологов

Доброго дня!

Травматолог Соколюк В.О. приймає пацінєнтів з Понеділка по Пятницю з 8:00 до 14:50. Кабінет 315.

Травматолог Майданник О.С. приймає пацінєнтів з Понеділка по Пятницю з 10:00 до 16:30. Кабінет 316.

Также для получения более точной информации обращайтесь в регистратуру по телефону  - 2 51 11.

Галина:

Здравствуйте! Скажите пожалуйста, когда будут больничные? Я была на больничном в марте месяце. Теряю также при начислении отпускных. Спасибо

Доброго дня. Ситуація стосовно наявності бланків листків непрацездатності неодноразово висвітлювалася на офіційній сторінці Васильківської ЦРЛ у мережі Фейсбук:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1133826956756935&id=866574210148879

Судак Ірина:

З дозволу адміністраторів хочу написати подяку найпрекраснішому лікарю Васильківського пологового будинку, який допоміг народитися моєму синочку - Артемчук Валерію Сергійовичу. Це були мої другі пологи, за третьою дитиною однозначно прийду до цього лікаря. Сучасний підхід до самих пологів, не втручатися в природній процес без потреби, давати змогу мамі обрати найбільш зручний спосіб народжувати, дитинку не одбирають, а зразу викладають на груди, тато може перерізати пуповинку і провести найбільш хвилюючі моменти життя разом з дружиною і малечою прямо в родовій. Прекрасний персонал, прекрасні умови, чистота, душ, біде, прасувальна дошка, праска, фен, навіть пральна машина, я була вражена. Ніякого вимагання грошей як у інших лікарнях, всі дуже вічливі доброзичливі і розуміючі. Медсестри, акушер, санітарки, всі до єдиного. Єдиний недолік це маленький род-зал, було дуже спекотно і душно, і не вистачило стільця для пологів з вирізом, для потуг. І хотілося щоб було краще харчування (але це не головне). Валерій Сергійович, дякуємо всією сім'єю за вашу нелегку працю, ваше небайдуже серце до людей, і до місця в якому кожен день відбуваються ЧУДЕСА.  Ви створили всі умови, майже всі умови для щасливих успішних пологів. Дай Боже вам і далі успіхів у роботі, у житті, і ще більше покращити нашу лікарню... Безмежно щасливі батьки...

Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов'язково передамо Вашу подяку медичному персоналу. Стосовно недоліків, то вони усунені після завершення першого етапу капітального ремонту акушерського відділення. Медичний колектив акушерського відділення отримав гідні умови роботи, а жіноче населення сучасний родовий зал, комфортні палати й чудове місце для виписки немовлят. Будьте здорові.

Дмитро Розенко:

Яка у Вашої установи електронна адреса?

Адреса електронної пошти розміщена у розділі "Відділення ЦРЛ".
E-mail: vcrl-vasylkiv@ukr.net

Наталя:

Доброго дня скажіть будь-ласка у вас можна здати аналіз на ХГЧ ?

ХГЧ Ураїнською – ХГЛ (Хоріонічний гонадотропін людини) це гормональне дослідження.

При атестації КДЛ Васильківської ЦРЛ була затверджена «Сфера об’єктів та процесів вимірювань, на які поширюється свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 та оцінку яких проведено у клініко-діагностичній лабораторії Васильківської ЦРЛ»

Проведення гормональних досліджень не передбачено в лабораторіях ЛПЗ другого рівня, якою є КДЛ Васильківської ЦРЛ.

Галина:

П О Д Я К А. Вже багато років я живу у Москві, але часто приїзджу у рідний Васильків, до своєї мами Гуртовенко Любові Марківни, вчительки, пенсіонерки. Цього разу вона раптово захворіла і потрапила в неврологічне відділення Васильківської ЦРЛ, де їй надали необхідну допомогу і успішно пролікували. Хочу наголосити, що була приємно вражена чудовими умовами перебування у лікарні, порядком, харчуванням якісним і збалансованим, добрим відношенням персоналу. Я бачила і Київські, і Московські госпіталі, маю з чим порівнювати, тому можу дати досить позитивну оцінку якості умов для пацієнтів та медичної допомоги у Васильківській лікарні. Хочу подякувати працівникам неврологічного відділення за чуйність та увагу. Персональна подяка лікарю невропатологу Анастасії Євгеніївні за професійність та чуйність. З повагою та вдячністю Галина Гуртовенко.

Дякуємо за Ваш відгук. Ми обов'язково передамо Вашу подяку медичному персоналу. Будьте здорові.

Дмитро:

Документи Васильківської МСЕК за грудень 2016 року зберігаються у Васильківській ЦРЛ?

Документи зберігаються в архіві Васильківської МСЕК. Тел. 6-29-69.

Олена:

Добрий день. Підкажіть будь ласка хто дає направлення на Реовазографія – обстеження судин верхніх та нижних кінцівок?

Направлення на реовазографію видають лікарі-хірурги, невропатологи, ендокринологи. Направлення повинно бути записане в амбулаторній картці, з якою Ви можете звернутись в каб. № 321 поліклініки.

Инна:

Доброго ранку! Чи є вільні вакансії молодшого медичного персоналу?

Вакансії молодшого медичного персоналу в Васильківській ЦРЛ відсутні.

Тамара:

Де і як у Василькові можна зробити щеплення від грипу? Дякую.

Зверніться до комунального закладу Васильківської районної ради "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", головним лікарем якого являється Августинович Ярослава Ігорівна. Номер телефону приймальної: 2-44-00.

Олена:

Де можна побачити перелік сімейних лікарів. Дякую.

З переліком сімейних лікарів можна ознайомитися у комунальному закладі Васильківської районної ради "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", головним лікарем якого являється Августинович Ярослава Ігорівна. Номер телефону приймальної: 2-44-00.

Ірина:

Доброго дня, де можна побачити прайс на лабораторні дослідження?

З прейскурантом, який затверджений на сесії  Васильківської Районної Ради, можна ознайомитися на першому поверсі поліклініки Васильківської ЦРЛ біля кабінету №112, в якому здійснюється оплата за послуги та на четвертому поверсі в приміщенні лабораторії.

Аліна:

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, коли і в які години приймає ортодонт?

Лікар - ортодонт  приймає в стоматологічній поліклініці по вул. Грушевського,7

Понеділок, вівторок, четвер  -  з 16:02 – 17:51

Середа, п’ятниця – з 8:00-9:49

Юлия:

Добрый день !  Под каким наркозом делают подшивание шейки матки при беременности? (22 недели - срок)

Накладання шва на тіло матки здійснюється у терміні вагітності 12-16 тижнів під внутрішньовенним знеболенням.

У Вашому терміні доцільно ввести акушерський розвантажувальний пісарій.

Дана маніпуляція не потребує знеболення.

Роман:

Доброго дня. Чи можу я у вас отримати довідку про смерть батька, із вказаною причиною смерті.

Лікарське свідоцтво про смерть із вказанням причини смерті видається близьким та родичам померлого при реєстрації факту смерті за наявності документів, що засвідчують особу померлого та отримувача лікарського свідоцтва про смерть. 

В інших випадках інформація, щодо причини смерті пацієнта видається за письмовим зверненням  до адміністрації Васильківської ЦРЛ.

Олена:

Добрий день. Скажіть будь-ласка, чи є в 322 кабінеті (якщо не помиляюсь) гінекологічне Узд номер телефону, за яким можна подзвонити і записатися на УЗД?

На УЗД в кабінет № 322  направляє лікар акушер-гінеколог після особистого огляду із записом в амбулаторній картці.

Александр:

Подскажите с какого и по какое число будет мойка роддома в этом году?

Закриття пологового відділення на санацію та поточний ремонт планується з 16.11.17 р. по 30.11.17 року.

Вікторія:

Доброго дня. Чи з'явилися в лікарні листи непрацездатності? Якщо ні, то підскажіть коли вони надійдуть? МОЗ України уклало договір про закупівлю 7 691 424 листків тимчасової непрацездатності на суму 2 768 912,64 гривень з переможцем торгів ДП Поліграфічний комбінат «Зоря». При цьому економія державного бюджету з виділених 3 мільйонів гривень склала понад 230 тисяч гривень. Бланки листків непрацездатності закупили через систему електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 18 липня, договір з переможцем торгів був підписаний 2 серпня. Інформація щодо закупівлі доступна на веб-порталі prozorro.gov.ua. Поставка листків тимчасової непрацездатності в регіони відповідно до наказу МОЗ України про розподіл запланована на серпень.

18.08.17 року до Васильківської ЦРЛ надійшов наказ № 392-АД Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА «Про отримання та розподіл бланків листків непрацездатності», в якому розписані порядок  розподілу та отримання листків непрацездатності, які будуть передані до Київської області згідно наказу МОЗ України від 16.08.2017 р. №942 до КЗ КОР «База спецмедпостачання»  та роздані закладам охорони здоров’я області у кількості відповідно до розподілу.

Орієнтовний термін надходження бланків до КЗ КОР «База спецмедпостачання» - після 25.08.17 року.

Елена:

Добрый день. Подскажите свободные вакансии мед.сестры есть ?

Так, є вільні посади медичних сестер:
1. Сестра медична (палатна) хірургічного відділення – 2,0;
2. Сестра медична (маніпуляційна) хірургічного відділення – 1,0;
3. Сестра медична (перев’язочна) хірургічного відділення – 1,0;
4. Сестра медична (палатна) терапевтичного відділення – 1,0;
5. Сестра медична відділення гемодіалізу – 1,0.
За більш детальною інформацією зверніться у відділ кадрів лікарні.

Олександр:

Чи є в Васильківській ЦРЛ лікар - ортопед? Якщо є, то по яким дням приймає? Дякую!

У Васильківський ЦРЛ лікарі ортопед-травматологи здійснюють прийом пацієнтів у кабінетах №315 та №316 поліклінічного відділення з:

* 08:00 до 16:00  у понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю;
* 08:00 до 14:42  у середу;
* 08:00 до 13:00  у суботу.

Олена:

Добрий день! Наскільки я знаю, на першому поверсі в лікарні є бібліотека. Чи видають там книги і на яких умовах? Дуже потрібно, дякую.

Так у Васильківській ЦРЛ була бібліотека, але на сьогодні вона не працює, через те, що немає попиту та потреби в книжках та літературі яка запропонована. Останній раз бібліотечний фонд оновлювався 15 років тому, книги які в наявності застарілі. Сьогодні всі відділення ЦРЛ мають доступ до мережі Інтернет і персонал має можливість користуватись при потребі.

Инна:

Доброго дня ! Чи відомо коли з'являться бланки лікарняних ?

Через відсутність централізованої поставки, бланки листків непрацездатності в Васильківській ЦРЛ відсутні з 12 квітня цього року. Адміністрація Васильківської ЦРЛ перебуває в постійному контакті з відповідальними особами Департаменту охорони здоров’я КОДА з питання забезпечення ЦРЛ бланками лікарняних листів. До cьогоднішнього дня листків непрацездатності з МОЗ України до Департаменту охорони здоров’я КОДА не надходило.

Ярослава:

Доброго дня! Я знову звертаюся до вас за допомогою! Минулого місяця я написала вам листа з скоргою на не відповідольну роботу фельшера Дослідницької медамбулаторфї ЗПСМ і проведення там перевірки. (В скарзі попросила мені повідомити про ваш вплив на роботу за телефоном). Потім через 2 дні я зателефонувала Валентині Миколаївні і поскаржилася їй. На що вона мені відповіла:- Роботу Оксани я знаю особисто, мене вона влаштовує! Після чого поклала трубку. Пройшов майже місяць-відповіді ніякої немає!!! Тож тепер особисто звертаюся до Вас Лідія Миколаївна! -Прошу вас перевірити роботу цих людей і прийняти відповідні міри. Після чого прошу повідомити мені про результат роботи за телефоном 067ХХХХХХХ.

Шановна Ярослава !

Адміністрація Васильківської ЦРЛ повідомляє Вам, що Дослідницька мед амбулаторія є структурним підрозділом комунального закладу Васильківської районної ради "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги",  головним лікарем якого являється Августинович Ярослава Ігорівна. Медичні працівники мед амбулаторій підпорядковуються Ярославі Ігорівні.

Номер телефону приймальної: 2-44-00.

Людмила:

Доброго дня. Які години роботи ренген кабінету і травматолога? Якщо приписка не місцева як потрапити до лікаря?

Шановна Людмила!

Адміністрація Васильківської ЦРЛ повідомляє Вам, що рентгенологічне відділення Васильківської ЦРЛ здійснює інструментальне обстеження в робочі дні з 8.00 до 14.00. Травматолог приймає в кабінеті №315 з 8:00 до 14:50 та в кабінеті №316 з 10:00 до 17:00. Графік роботи лікарів розміщений на головній сторінці офіційного сайту Васильківської ЦРЛ. Обстеження пацієнтів здійснюється за направленням лікаря спеціаліста поліклінічного відділення. прийом пацієнтів, які не мають місцевої прописки здійснюється за наявності документів, що підтверджують особу та її місце реєстрації та письмового погодження із адміністрацією поліклініки.

Єлизавета:

Питання до Головного лікаря: Чому Жіноча консультація не забезпечена бланками лікарняних листів? Чому бланки з квітня місяця не надійшли до лікарні? Хто несе відповідальність за цей безлад?Лікарняний на ксерокопії бланку ,який мені запропонували не є документом взагалі, також він не є підставою для нарахування лікарняних і такий "документ" не дозволяє мені на 30 тижні вагітності піти в законну відпустку по вагітності і пологах. Чи готова ЦРЛ Василькова і Головний лікар особисто відповідати в суді за все це,і компенсувати особисто мені моральну та матеріальну шкоду за втрачений спокій та кошти? Дякую!

     Забезпечення бланками листків непрацездатності, які являються бланками суворої звітності, відбувається за рахунок централізованого надходження з Департаменту охорони здоров’я  КОДА, який в  свою чергу  отримує їх з відповідного підрозділу МОЗ України після проведення тендеру.

     Адміністрація Васильківської ЦРЛ не несе персональної відповідальності за наявність бланків листків непрацездатності в лікувальній установі.

     Через відсутність централізованої поставки, бланки листків непрацездатності в Васильківській ЦРЛ відсутні з 12 квітня цього року.

      Від 27.04.2017 року своїм листом № 1065/09-13 Департамент охорони здоров’я КОДА сумісно з виконавчою дирекцією Київського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності  підтвердив неможливість забезпечення закладів охорони здоров’я Київської області бланками лікарняних листів і запропонував  випадок тимчасової непрацездатності в разі захворювання, травми, відпустки по вагітності та пологам тощо  засвідчувати видачею довідки про тимчасову непрацездатність.

      Адміністрація Васильківської ЦРЛ перебуває в постійному контакті з відповідальними особами Департаменту охорони здоров’я КОДА з питання забезпечення  ЦРЛ бланками лікарняних листів.

      Згідно наказу Департаменту охорони здоров’я КОДА № 353-Ад від 10.07.17 р. «Про перерозподіл бланків листків непрацездатності» Васильківській ЦРЛ, як і більшість ЛПЗ області, буде виділено 50 бланків лікарняних листків.

      По отриманню даних листків непрацездатності  вони будуть розподілені серед вагітних відповідно записів в журналі видачі довідок про  тимчасову непрацездатність.

      До сьогоднішнього дня  листків непрацездатності з МОЗ України до Департаменту охорони здоров’я КОДА не надходило.       

Олексій:

Доброго дня! Потрібна консультація хірурга щодо пахової грижі. Чи можна приїхати в вихідний день, оскільки в будні не виходить? Яка ціна операції щодо усунення пахової грижі (від ... до ...)?

Можлива консультація в любий день черговим лікарем-хірургом. За більш детальною інформацією звертатися  до завідуючого хірургічним відділенням Петрусенко В.В.

Сергій:

Флюорографія цікавить розклад роботи і де і шо треба скільки коштує

Флюорографічні обстеження здійснюються в спеціалізованому ФЛГ – кабінеті, що обладнаний цифровим рентген-апаратом.

Графік роботи кабінету  з 8.00-14.00, крім суботи, неділі, та святкових днів.

Флюорографічні профілактичні обстеження по направленню  лікарів виконуються  безкоштовно.

При само зверненні чи направленні з інших медичних установ, внесок у касу поліклініки  становить 20,00 грн.

При проходженні профілактичних медичних оглядів працівниками підприємств чи установ, особами, що влаштовуються на роботу або оформляють водійську медичну довідку, вартість внеску 43,93 грн.

Для проходження флюорографії необхідно при собі мати направлення чи флюорографічну картку, яку можна отримати в реєстратурі.

Оксана Анатоліївна:

Доброго дня. Скажіть будь ласка, в лікарні можливо видалення бартолінової кісти (бартолініта). І який лікар цим займається? Скільки це коштує?

Бартолінова залоза може бути видалена в умовах Васильківської ЦРЛ без особливих проблем, після обстеження. 

Контактний телефон : гінекологічне відділення  2-35-58, завідувач гінекологічним відділенням Степаненко П.К.  096- 379-23-36.

Анна:

Подскажите, работает ли 322 каб. по средам?

Кабінет № 322 (УЗО вагітних) працює щодня з 8:00-15:30, окрім суботи та неділі. Графік роботи лікарів розміщений на головній сторінці офіційного сайту Васильківської центральної районної лікарні.

Система запису - самостійно, тільки після огляду лікаря-гінеколога.

Sergio:

Можно ли у вас удалить атерому?

Атерому можна видалити в плановому порядку в умовах хірургічного відділення після попередньої консультації хірурга Васильківської ЦРЛ.

Олена:

Cкажіть будь ласка, лабораторні обстеження в лікарні платні? Дякую.

У разі направлення лікаря та попереднього запису -  безкоштовно.

Якщо немає бажання / часу чекати – то платно, тому, що у медиків існує певне навантаження.

Роман:

Добрий день! У Вас лікують і обстежують по страховці.

Так, у Васильківській ЦРЛ лікують і обстежують по страховці.

Ольга:

Щоб пройти УЗД щитовидної залози, потребуется пройти ликаря эндокринолога?

Шановна Ольга!

Перед  проходженням обстеження УЗ бажано звернутись до лікаря-ендокринолога за консультацією та направленням.
Але за бажанням можна зробити УЗ обстеження, завчасно звернутись до лікаря УЗ діагностики  каб. № 302  для запису в чергу ( якщо така є), дату та час обстеження зручне для Вас.

Цицилашвили Ламара:

Запитання до головного лікаря дитячої поліклініки! На якій підставі лікарі в рентген кабінеті за 15 хв. зробили 6 знімків!? І чому лікар на флюрографії зробив знімок попередньо бачучи, що в листі проходчення комісії на військову службу вже є запис про рентген гружної клітки!? Тобто всіх знімків включно з флюрографією було 7 (1 Знімок 2-х стопи; 3 знімка колінних суглобів; 2 знімка грудної клітини; 1 флюрографія). Чи є в них відповідні дипломи про закінчення вищого медичного вузу у лікарів рентген кабінету!? І чому я, як звичайний провізор знаю, що не можна за один раз робити таку кількість знімкій (16 річній дитині), а вони не знають?! Дайте будь ласка відповідь-пояснення на мій номер 098XXXXXXX. В разі не отримання відповіді буду звертатись 1. До Вас особисто. 2. Звернусь до журнадістів, щоб вони розібрались в цій ситуації. Дякую! Чекаю на Вашу відповідь. З повагою Ламара!

Рентгенологічне обстеження Вашому сину було проведено згідно направленню та обґрунтованому  призначенню лікаря-хірурга медичної комісії військкомату та лікаря-травматолога поліклініки.

Рентген лаборант виконував знімки в рамках призначень лікарів, застосовуючи засоби індивідуального захисту від іонізуючого випромінювання з діафрагмуванням, застосовуючи високочутливу рентген плівку («Кодак» - зелена), що суттєво знижує променеве  навантаження.

Час проведення обстеження складав приблизно 1 годину, а безпосереднє виконання знімків – 10-15 хвилин.
 

*Для довідки.

Рентгенологічне обстеження включає:

- реєстрацію пацієнта  із зазначенням діагнозу та об’єкта дослідження;

- виконання рентген-знімків;

- фотохімічний процес обробки плівки;

- робота лікаря-рентгенолога (аналіз, опис та заключення по знімкам).
 

Флюорографія  органів  грудної порожнини, що обов’язкова для приписної компанії у військкоматі, призначається окремо і здійснюється у флюорографічному кабінеті, обладнаному сучасною цифровою апаратурою, що забезпечує мінімальне  опромінення.

Людмила:

Шановна адміністрація! Незручно розміщений номер телефона реєстратури. Просимо розмістити його на видному місці. А то весь час потрапляємо до приймальної головного лікаря. Дякую.

За проханням відвідувачів, офіційного сайту Васильківської центральної районної лікарні, номер телефону реєстратури був розміщений у верхній частині головної сторінки сайту (Header). Для зручності, номер телефону реєстратури розміщений також у нижній частині головної сторінки сайту (Footer) та у розділі «Поліклінічне відділення».

Антонина:

Яка допомога повина надаватися ликарню по закону лежачому хворому писля инсульта? Лежить вдома вже рік. 62 роки. Пенсіонер . Ліки? Інвалідність? Консультації? Реабилитація?

Ліками лікарня лежачих хворих на дому, та хворі, що приймають амбулаторне лікування не забезпечує. Людина, що перебуває на пенсії не потребує переводу на інвалідність. Консультуються хворі на дому дільничним терапевтом (сімейним лікарем). При потребі сімейний лікар викликає додому лікаря-невропатолога. Для проведення відновлювальної терапії рекомендовано стаціонарне  лікування в неврологічному відділенні один раз в 6 місяців.


Pavel:

Пренатальний скринінг, чи потрібно його здавати два рази?

Якщо в анамнезі у повторно вагітної є мертво народження, само викидні, народження дітей з вродженими вадами серця, центральною нервовою системою, хромосомні патології - в обов’язковому порядку. В інших випадках перший раз обов’язковий для визначення хвороби Дауна, вдруге – консультація з медичним генетиком.

Олена:

Питання до лікарів. Чи можна впоратися з серцевим кашлем? Кашель замучив мою родичку, скачки тиску, слабкість, втрата апетиту.

Причиною серцевого кашлю є серцева недостатність. Симптоми цього кашлю аналогічні симптомам при бронхіті, тільки при серцевому кашлі не відбувається виділення мокротиння, а в особливо важких випадках з’являються кров’янисті виділення. До виникнення серцевого кашлю призводить застій крові в легенях. Іншими словами такий кашель виникає практично у всіх випадках, при лівошлуночкової недостатності серця. При такому захворюванні правий шлуночок наповнює кров’ю легені, а лівому шлуночку притаманна нездатність цю кров відкачувати в належній мірі. Результатом такого стану справ є переповнення легенів кров’ю, набухання слизової оболонки бронхів, що в свою чергу призводить до подразнення кашльового центру – в цьому випадку і виникає кашель. Іноді такий стан позначається терміном " серцевий бронхіт ". Серцевий кашель сухий, без виділення мокроти. Він посилюється, коли людина приймає горизонтальне положення. Частими супутниками серцевого кашлю є підвищене серцебиття, почуття нестачі повітря, задишка.
Серцевий кашель є дуже серйозним симптомом, адже він завжди сигналізує про наявність великих проблем в серце. Саме тому при проявах серцевого кашлю необхідно терміново звернутися до лікаря, пройти обстеження та стаціонарне лікування в медичній установі. В принципі, можна сказати, що серцевий кашель як такий не може бути вилікуваний. Після усунення причин і ознак серцевої недостатності цей кашель проходить сам собою.

Марія:

На сьогоднішній день спостерігається багато випадків на таке захворювання як сальмонельоз. Фактори передачі, яка клініка сальмонельозу?

 

Факторами передачі найчастіше є: м’ясо птиці, м’ясні продукти, яйця, молочні продукти, салати , кондитерські вироби, креми. Початок гострий, висока температура до 390С, озноб, загальна слабкість, головний біль, нудота, блювання, часті рідкі випорожнення зеленого кольору з неприємним запахом, від 5-15 разів на добу. При появі таких симптомів потрібно звернутися до лікаря-інфекціоніста.

Олександр:

 

Внаслідок несприятливої епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції, які заходи проводяться серед населення?

 

Проводиться санітарно-просвітня робота. Інформуємо населення про шляхи передачі, поширення інфекції та засоби і способи запобігання Віл-інфекції. Виявлення можливих джерел збудника серед певних груп підвищеного ризику (наркоманів, повій, гомосексуалістів).