Заняття «Школи діабету»

13.10.2017

З ініціативи Васильківської ЦРЛ, головного лікаря Пацало Лідії Миколаївни
та при підтримці фармацевтичної компанії «Вьорваг Фарма»

                                                                                              

18.10.2017 року запрошуємо хворих цукровим діабетом на заняття «Школи діабету»

В програмі:

1. Безкоштовне вимірювання цукру крові, АТ;

2. Огляд та консультація лікаря кабінету діабетичної стопи хірурга вищої категорії Циганенко О. О.;

3. Лекція по догляду за нижніми кінцівками у хворих ЦД з метою попередження виникнення ускладнення діабетичної стопи - гангрени.

 

Початок о 10.00 год

Місце проведення: терапевтичний корпус 1 поверх

Лекція в конференційному залі лікарні Васильківської ЦРЛ, огляд та консультація хірурга Циганенко О. О. в рентгенологічному кабінеті, 1 поверх 

За даними Міжнародної Діабетичної Федерації, зараз у світі 366 млн. хворих на цукровий діабет і, згідно з прогнозами, до 2030 року ця цифра збільшиться до 530 млн. В Україні офіційно зареєстровано майже 1,3 млн. хворих на цукровий діабет. Щорічно в нашій країні реєструється близько 100 тисяч нових фактів захворюваності на цукровий діабет. За словами лікарів, на одного виявленого хворого припадає 3-4 людини, які навіть не здогадуються про свою хворобу.

 Відповідно до світової статистики, близько 50% людей з цукровим діабетом 2-го типу на момент встановлення діагнозу вже мають діабетичні ускладнення. Уникнути більшості з них дозволяє самоконтроль рівня глюкози в крові, який дає важливу інформацію для оцінки динаміки глікемії і прийняття своєчасних рішень щодо корекції терапії.

Діагноз - «цукровий діабет» ...

Ця новина, як правило, обрушується несподівано. І відразу виникає безліч питань: від здивованого - «як же таке могло трапиться?», до розгубленого - «що буде зі мною далі?». І навіть перед пацієнтами «зі стажем» життя з діабетом все одно ставить нові і нові питання.

 Якщо знайти відповіді на них, то можна набути впевненості в собі, повернути радість життя і - навчитися управляти діабетом! Школи Цукрового Діабету створюються для того, щоб людям з діабетом жилося простіше. Щоб будь-яка людина знайшла конкретну відповідь на свої питання і змогла застосувати знання на практиці.

 

 


← до списку новин