Відкриття оновленого відділення трансфузіології

18.08.2016

Сьогодні 18 серпня 2016 року у Васильківській ЦРЛ відбулося урочисте відкриття оновленого відділення трансфузіології (переливання крові) за участю :

  • голови Васильківської районної ради - Баласинович Н.О.;
  • голови Васильківської районної державної адміністрації - Одинця В.І.;
  • мера міста Васильків - Сабадаша В.І.;
  • секретаря міської ради - Перінської О. П.;
  • головного трансфузіолога МОЗ України,
    головного лікаря КЗ КОР «Київського обласного центра крові» - Вербицького П.Т..

Також на відкритті був присутній депутат обласної ради - Лірник Г.А. та  депутати Васильківської районної ради.

     Перед присутніми виступила головний лікар Васильківської центральної районої лікарні Пацало Л.М.:

Основним завданням відділення трансфузіології є забезпечення пацієнтів компонентами крові належної групи та резус-фактору. Нарешті нам вдалося відкрити оновлене відділення трансфузіології  та створити для донора оптимальні умови, зробивши процес здачі крові швидким, безпечним і комфортним. Сьогодні кожна людина може зробити свій день наповнений особливим змістом — здати кров у відділенні трансфузіології Васильківської ЦРЛ і врятувати  людину. Займає це 10 хвилин, а ціна — життя людини !

Метою роботи відділення трансфузіології є забезпечення  потреб  лікарні  у   донорській  крові. Переливання крові – обов’язкова складова частина медичної допомоги, яка щороку рятує мільйони життів. Кожної секунди хтось у світі потребує переливання крові під час хірургічних операцій, після травмування, через важку анемію чи ускладнення вагітності. В Київській області такі відділення функціонують лише в трьох районах, саме тому пріоритетом лікарні є збереження та робота цього відділення.

Кров – найцінніше, чим одна людина може поділитися з іншою. Ваше рішення про донорство може врятувати життя іншому. В Україні донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 до 60 років, який пройшов відповідне обстеження і в якого немає протипоказань.

Запрошуємо  до здавання крові.


← до списку новин