Свідоцтво про відповідність європейським стандартам ДСТУ ISO 10012:2005

31.01.2017

Клініко-діагностична лабораторія Васильківської центральної районної лікарні отримала Свідоцтво про відповідність  європейським стандартам ДСТУ ISO 10012:2005 !Відповідно до закону України «Про стандартизацію», прийняті національні стандарти України, які гармонізовані з міжнародними та європейськими нормативними документами.

Відповідність лабораторії цім стандартам виявляє процедура атестації.

Атестація надає користувачам лабораторії більш високий ступінь упевненості в тому, що дослідження, що проводяться, є надійними і правильними, оскільки вона включає оцінку компетенції.

 Атестація – це процес, що приводить до визнання того, що лабораторія відповідає встановленим стандартам.

Успішне проходження цього процесу завершується визнанням відповідності лабораторії стандартам і нормам якості, що використовуються для оцінки.

Комісія з аудиту системи керування вимірюваннями у клініко-діагностичній лабораторії (КДЛ) Васильківської центральної районної лікарні для визначення її відповідності критеріям аудиту, встановленим щодо проведення вимірювань в рамках Української системи добровільного оцінювання стану вимірювань на відповідність ДСТУ ISO 10012:2005 «Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» в складі:

Юрчук Л.В. – начальник сектору стандартизації та абонентського обслуговування відділу організаційно-методичної, наукової роботи та стандартизації ДП «Київоблстандартметрологія»,

Продусевич Л.В. – завідувач централізованої клініко-діагностичної лабораторії КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня»,

призначена ДП «Київоблстандартметрологія» наказ від 13.12.2016 року № 84/19-А, в період 15 грудня 2016 року, провела аудит відповідності клініко-діагностичної лабораторії Васильківської центральної районної лікарні критеріям аудиту, встановленим щодо проведення вимірювань в рамках Української системи добровільного оцінювання стану вимірювань на відповідність ДСТУ ISO 10012:2005 «Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» .

За результатами аудиту  клініко-діагностична лабораторія Васильківської центральної районної лікарні оцінена на технічну компетентність. Кваліфікація співробітників КДЛ забезпечує виконання вимірювань згідно заявленої сфери об’єктів та процесів системи  вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» .

Лабораторія отримала:

Свідоцтво про відповідність ДСТУ ISO 10012:2005 № 06-0005/2017, від 26 січня 2017 року, яке засвідчує, що за результатами аудиту стан системи вимірювань клініко-діагностичної лабораторії Васильківської центральної районної лікарні відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005  «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання».


 


← до списку новин