Професійний розвиток медичних працівників

07.02.2018

Медичні працівники – професія, яка пов’язана зі збереженням здоров’я та життям людей.
Медичний персонал потребує постійного професійного розвитку та удосконалення вже набутих знань.
Аби підвищити рівень підготовки медичного персоналу та покращити якість надання медичної допомоги до Васильківської ЦРЛ вже втретє завітала Medical SCHOOL. Професійні лектори від школи професійного розвитку медичних працівників прочитали цікаві лекції та провели практичні заняття. Безперервний професійний розвиток медичних працівників — основне завдання Школи.

16 січня 2018 року відбувся практичний курс для медичних сестер на тему: «Невідкладні стани».
Про долікарську допомогу й компетенції медичної сестри доповідав Крижанівський Павло - лікар, інструктор з невідкладних станів МЦ «ІНГО».

Лекція та практичні заняття на манекенах, викликали неабияку зацікавленість серед медиків.

30 січня 2018 року лектор, лікар-епідеміолог Валентина Дмитрівна Малюга прочитатала лекцію на тему: «Інфекційна безпека персоналу під час надання медичної допомоги».Тема дезінфекції є надзвичайно важливою й актуальною, звісно було багато запитань, на які медичні працівники отримали фахові відповіді .


7 лютого 2018 року навчання проводились у стоматологічній поліклініці міста Василькова Київської області. Спочатку програма була розрахована на медичних сестер, але, зважаючи на зацікавленість і лікарів, довелося переформатувати програму. Питання інфекційної безпеки під час надання стоматологічної допомоги важливе як для лікарів, так і для медичних сестер.

Щиро вдячні за фахові доповіді  Medical School.


← до списку новин