Про стан реалізації Урядової програми «Доступні ліки»

14.07.2017

       

В процесі  реалізації Урядової програми «Доступні ліки» Васильківська ЦРЛ займається питанням реімбурсації  коштів на препарати інсуліну для хворих цукровим діабетом  в Васильківському районі і м. Василькові.

В процесі підготовки до  впровадження даної програми проведена певна робота – створений реєстр хворих цукровим діабетом, що отримують інсулінотерапію, впроваджено комп’ютерне забезпечення програми «Доступні ліки».

По Васильківському району кількість хворих на  інсулінозалежний цукровий діабет  складає 535 осіб, серед них 16 дітей  і 5 підлітків, 1 вагітна.

До Васильківської районної ради та Васильківської міської ради  адміністрацією Васильківської ЦРЛ передані прораховані  дані про потребу в додатковому фінансуванні  за рахунок місцевого бюджету  в подальшому  по кожному населеному пункту району та м. Васильків.

В плані виконання   Урядової програми  заключено договір з аптекою ТОВ «БС-ПЛЮС», яка має доступ до реестру хворих на ЦД.

Безпосереднє виконання програми реімбурсації по інсуліну розпочато 25.05.2017 року.  Лікарями-ендокринологами за даний період  виписано 759 рецептів для безкоштовного  отримання інсуліну для 458 хворого на  цукровий діабет.

Аптекою ТОВ «БС-ПЛЮС»  закуплено препарати інсуліну  на 247000 гривень згідно    заявки поданої ЦРЛ.

Аптекою  ТОВ «БС-ПЛЮС» на теперішній час відпущено препаратів інсуліну по програмі реімбурсації   по 670 рецептам для 405 хворих на суму  188676,95 грн.

На даний час Васильківською ЦРЛ проведено відшкодування аптеці  коштів за відпущені інсуліни на загальну суму 162243,84 грн.

Васильківською ЦРЛ розроблена програма забезпечення хворих на цукровий діабет  препаратами інсуліну та нецукровий діабет препаратами десмопресину на 2017 рік.

 Дана програма додається для ознайомлення. Програма забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну та нецукровий діабет препаратами десмопресину на 2017 рік


← до списку новин