Перший етап капітального ремонту акушерського відділення

26.12.2017

Для Васильківської ЦРЛ сьогодні, 26 грудня 2017 року незвичайний день – це день завершення першого етапу капітального ремонту акушерського відділення.

Сонячна погода та чудовий настрій медичного персоналу зустрічали поважних гостей. Медичний колектив акушерського відділення отримав гідні умови роботи, а жіноче населення сучасний родовий зал, комфортні палати й чудове місце для виписки немовлят.Голова Васильківської РДА Одинець В.І. зауважив, що медицина Васильківщини є одним із пріоритетних напрямків роботи. Перемовини та наради із сільськими й селищними головами дали фінансовий старт на першому етапі робіт.
«Зміни відбуваються і результат очевидний. Спільною справою органів місцевого самоврядування стало відновлення Васильківської ЦРЛ й створення відповідних умов для Васильківського госпітального округу». Голова Васильківської РДА зауважив, що за підтримки народного депутата ВР Кононенко І. В. була виділена субвенція з державного бюджету для реалізації медичної реформи та капітального ремонту відділення, який ще має два етапи запланованих робіт.

Голова Васильківської районної ради Баласинович Н.О. наголосила, що спільно із депутатським корпусом зроблять все для того, аби акушерське відділення Васильківської ЦРЛ стало одним з найкращих і сучасних на Київщині, аби жінки народжували саме тут.

З привітання від губернатора Київської КОДА Горгана О.Л. розпочала свою промову директор Департаменту охорони здоров’я КОДА Арешкович А.О. Побажала всім присутнім не загубити віру у майбутнє та додала: «Бажання створювати належні умови для вагітних і породіль - це величезний потенціал для розвитку медичної галузі Васильківщини, адже в перспективі (2018 рік) це дасть можливість створити відділення перинатального центру при Васильківській ЦРЛ. Коли є початок, є продовження», додала Арешкович А.О.


Головний лікар Васильківської ЦРЛ Пацало Л.М. подякувала від імені медичного персоналу лікарні за підтримку та суттєву допомогу лікувальному закладу.

Після офіційної частини, відбулася робоча нарада у залі для конференцій. Підбили підсумки року що минає та обговорили плани на 2018 рік.

У свою чергу очільники влади вкотре наголосили, що готові допомагати створювати комфортні умови роботи для медиків, аби медична допомога надавалася якісно й у повному обсязі.


← до списку новин