Консультації фахівцями ДУ «Інститут серця МОЗ України»

27.10.2016

      Вперше в Україні, в 2007 році була створена європейська кардіохірургічна клініка найвищого рівня - Інститут серця.
Завдяки масштабній концентрації знань у галузі медицини в Інституті серця вже сьогодні стало можливим лікування вад серця у новонароджених, лікування стенокардії і гіпертонії, а також успішне проведення оперативних втручань на серці та магістральних судинах. Якісне обладнання дозволяє проводити повноцінну діагностику та лікування найскладніших вад серця і судин.

      Інститут серця спроектований на основі найсучасніших технічних та медичних рішень. Завдяки новітньому медичному обладнаню за допомогою різних операцій (шунтування серця, протезування клапана) фахівці Інституту серця виліковують найскладніші хвороби – стенокардію, гіпертонію, вади серця.

      Побудований та обладнаний за світовими стандартами Інститут серця є перлиною української медицини.

      З ініціативи головного лікаря Васильківської ЦРЛ Пацало Л.М., по домовленості з керівництвом  Державної установи «Інститут серця МОЗ України», 27 жовтня 2016 року в приміщенні поліклініки Васильківської ЦРЛ проводився  консультативний прийом та функціональні  обстеження  жителів міста Василькова та району фахівцями Державної установи «Інститут серця МОЗ України» .

Консультативний прийом та обстеження провели:

  • кардіосудинний хірург - Поліщук Олексій Юрійович;
  • кардіолог – Кононенко Ольга Миколаївна;
  • кардіохірург – Зеленчук Олег Валерійович.
     

       Це дало можливість охопити оглядом і обстеженням, як найбільшу кількість пацієнтів. Всього оглянуто 92 чоловіки. Всім оглянутим  надані кваліфіковані рекомендації по лікуванню і обстеженню. Проведена акція  отримала схвалену оцінку пацієнтів.

      Адміністрація Васильківської ЦРЛ  і надалі планує підтримувати подальшу співпрацю з ДУ «Інститут серця МОЗ України».


← до списку новин