Формування Васильківського госпітального округу

08.02.2017

8 лютого під-час робочого візиту у Васильківський район першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченко, обговорено з медичним активом Васильківської ЦРЛ питання формування Васильківського госпітального округу (http://decentralization.gov.ua/news/item/id/4119).


Васильківська центральна районна лікарня є лікувально-профілактичним закладом Київської області, основними функціями якого є надання спеціалізованої вузькопрофільної планової медичної допомоги жителям міста Васильків і Васильківського району та невідкладної ургентної спеціалізованої допомоги як жителям Васильківщини, так і жителям Київської області та України, громадянам інших держав.  Васильківський лікувальний багатопрофільний заклад розташований на автотрасі міжнародного значення Київ-Одеса (Е-95  М-05) із добовою інтенсивністю руху від 34 до 40 тис. автомобілів.

На сьогоднішній день Васильківська лікарня є типовим лікувальним закладом вторинного багатопрофільного рівня надання медичної допомоги. Лікувальна установа компактно та збалансовано розташована на одній території із розподілом лікувальних корпусів за профілем: амбулаторно-поліклінічний, хірургічний, терапевтичний, педіатричний, акушерсько-гінекологічний та інфекційний. За 2016 рік вирішено  питання створення нової бази на території лікарні для розміщення  невідкладної  допомоги та служби надання медико-соціальної експертизи (МСЕК). В перспективі  переміщення екстреної допомоги у «Медичне містечко» Васильківської ЦРЛ.


Враховуючи те, що Васильківська ЦРЛ має зручне географічне розташування, вигідне маршрутне сполучення з навколишнім населеними пунктами та районними центрами, що  знаходяться в радіусі 30-40 км, наявну сучасну  матеріально-технічну базу лікарні (проведені капітальні ремонти, придбане сучасне медичне обладнання, оснащення), висококваліфіковані медичні кадри, клініко-діагностичну лабораторію із наявним сертифікатом відповідності ДСТУ ISO 10012:2005, колектив лікарні звернувся до Київської обласної державної адміністрації з проханням надання статусу Васильківського госпітального округу на базі Васильківської центральної районної лікарні.


← до списку новин