Формування Васильківського госпітального округу

07.04.2017

7 квітня у Всесвітній день здоров’я православні святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке нагадує про велику подію - сходження Святого Духа, що стало початком нової ери в історії людства. І саме в цей день в актовому залі Васильківської ЦРЛ відбулося обговорення питання формування Васильківського госпітального округу, як основу змін реформування системи охорони здоров’я в Київській області, в тому числі у Васильківському районі та місті Василькові.
Процес створення госпітальних округів має чіткі часові рамки та передбачає впорядкування медичної інфраструктури, тому обговорення на початку непростого шляху є нагальним питанням для медицини регіону. На зустрічі були присутні представники профільних комісій депутатського корпусу Київської обласної ради та Верховної ради України - депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я - Сисоєнко Ірина Володимирівна, депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів - Бігарі Наталія Володимирівна, голова Васильківської районної ради Баласинович Наталія Олександрівна, голова Васильківської районної державної адміністрації Одинець Владислав Іванович, заступник голови Васильківської районної ради Сергов Сергій Олегович, депутат Васильківської районної ради Жегулін Андрій Вікторович, секретар Васильківської міської ради Перинська Оксана Петрівна та медичні працівники закладу.

Відкрила зустріч головний лікар Васильківської ЦРЛ Пацало Л.М. в своєму виступі доповіла, що адміністрація і колектив Васильківської ЦРЛ робить все належне для того, щоб стати гідною складовою госпітального округу. Обговорили і основні напрямки реформування системи охорони здоров’я регіону відповідно до Положення про госпітальний округ, в якому визначена певна мережа медичних закладів. Також було наголошено, що населенні пункти, які обслуговує Васильківська центральна районна лікарня знаходяться поряд із трасою Київ – Одеса де реєструється один із максимальних показників дорожнього травматизму.


Після наради були оглянуті відділення Васильківської ЦРЛ. Благою звісткою для нас стала позитивна оцінка Ірини Сисоєнко та Наталії Бігарі про належний кваліфікований рівень медичних працівників та матеріально-технічну базу закладу.

Щиро дякуємо за конструктивний діалог та можливість заявити про себе.


← до списку новин