Акція «Профілактика захворювань-майбутнє нації»

12.05.2016

У Всесвітній день медичних сестер 12 травня 2016 року в Васильківській центральній районній лікарні відбулась акція «Профілактика захворювань-майбутнє нації» Адже, проведення профілактичних акцій дає хороший результат з раннього виявлення хвороби.

Організаторами акції виступили: адміністрація Васильківської ЦРЛ, Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» та Васильківська районна організація ПП «Об’єднання Самопоміч».

 В заході приймали участь медичні працівники Васильківської ЦРЛ та  соціальні працівники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». Бажаючі пройшли тест на ВІЛ/СНІД, гепатит С, визначили рівень цукру в крові, флюорографічне обстеження органів грудної клітини та вимірювання  артеріального тиску. Всі  учасники акції отримали заохочувальні подарунки та інформацію щодо профілактики та зміцнення здоров’я.

Під час даного заходу обстежено: 264 людини, а саме:

тестування на ВІЛ/СНІД: 53 людини – 1 позитивний результат, направлений на дообстеження в кабінет «Довіра»;

тестування на гепатит С: 10 людей;

визначення вмісту цукру в крові: 61 людина – направлені на консультацію до ендокринолога 21 людина ;

флюорографія: 80 людей – 2 з підозрою на туберкульоз;

виміряли артеріальний тиск: 69 людей – 8 направлені на консультацію до кардіолога.

 

Адміністрація Васильківської ЦРЛ і надалі планує провести подібні заходи в населених пунктах району, з метою привернути увагу населення до необхідності систематичного проходження флюорографічного обстеження органів грудної клітки та інших заходів, скерованих на профілактику та ранню діагностику захворювань.

 

Дякуємо всім хто долучився до організації та проведення акції.


← до списку новин