Відкриття оновленого терапевтичного корпусу

28.04.2017

28 квітня 2017 року відбулось довгоочікуване  урочисте відкриття оновленого терапевтичного корпусу у Васильківській ЦРЛ.

На заході були присутні: голова Київської обласної державної адміністрації Горган О.Л., голова Васильківської районної ради Баласинович Н.О., голова Васильківської РДА Одинець В.І.,  заступник начальника департаменту охорони здоров’я Київської області Глушаниця О.Ф., депутати міської та районної ради, сільські та селищні голови, громадські активісти та медичні працівники закладу.

На протязі багатьох років йшла розмова про переміщення терапевтичного та неврологічного відділень зі старих напівзруйнованих приміщень. І нарешті лікарі та пацієнті будуть мати належні умови праці й лікування. Це стало можливим завдяки спільно об’єднаних зусиль районної державної адміністрації, депутатів району, голів сільських та селищних рад, за участю мера міста Сабадаш В.І. та міських депутатів.

Офіційну частину заходу відкрила головний лікар ВЦРЛ Пацало Л.М., зазначивши про надзвичайну подію року, адже функція лікарні – лікувати, а адміністрації – створити всі належні умови для цього процесу та нагоду реалізувати цю можливість.

Голова Київської ОДА Горган О.Л. зазначив: «Васильківська ЦРЛ має стати прикладом та еталоном змін в Київській області, адже життя змінюється на краще», а також наголосив на важливості відкриття сучасних медичних закладів. Приємно, що голова Київської ОДА Горган О.Л. після ознайомлення з оновленими відділеннями лікарні (приймально-діагностичне, терапевтичне, неврологічне) відзначив, що лікарня має сучасне медичне оснащення та сучасний, естетичний вигляд приміщень.

Голова Васильківської РДА Одинець В.І. підтвердив про пріоритети медичної галузі: «Будемо розвивати та підтримувати медичну галузь району». З 2014 року не все легко і доступно було, але якщо поставлена мета, разом з командою її можна досягнути. Приклад сьогодення – це відкриття відремонтованого і оснащеного відділення неврології та терапії. Адже 2016 рік був для Васильківської РДА, районної ради, депутатів – роком розвитку медицини.

Голова Васильківської районної ради Баласинович Н.О. відзначила, що і надалі триватиме  робота по створенню гідних умов праці медиків та належних умов перебування і лікування хворих, виділення коштів на нове та сучасне медичне обладнання найближчим часом. Зусилля депутатів райради мають бути направлені на допомогу лікарні для придбання нового та сучасного медичного обладнання.

Голова Київської ОДА, спільно з керівниками району та головним лікарем ВЦРЛ урочисто перерізали стрічку та відкрили оновлений медичний корпус.

В рамках презентації відбулась екскурсія по оновленому приймальному відділенню, поліклінічному відділенню, відділенню гемодіалізу, відділенню хірургічного профілю, по  оновленому терапевтичному корпусу  Васильківської ЦРЛ.

Також згідно програми, відбувся круглий стіл на тему: «Впровадження медичної реформи в Україні» зокрема, організації Госпітальних округів в Київської області у м. Васильків за участі: голови КОДА Горгана О.Л, заступника начальника департаменту охорони здоров’я Київської області Глушаниця О.Ф., голови районної ради Баласинович Н.О., голови Васильківської райдержадміністрації Одинець В.І., головного лікаря Пацало Л.М., депутатів міської та районної ради, сільських та селищних голів, громадських активістів та медичних працівників закладу.

Голова В.Бугаївської сільської ради Качан І.І. висловив подяку головному лікарю Пацало Л.М. за наполегливість і нестримне бажання зробити краще: «Разом ми подолали проблему».

Оновленні відділення Васильківської ЦРЛ - це початок великих перетворень на краще медичної галузі району. За підтримки та сприяння органів місцевого самоврядування сподіваємось на подальший розвиток медичної галузі міста Василькова та району.


← до списку новин