15 фактів про здоров'я людини

27.03.2016

Часто ми не розуміємо. І лише захворівши, починаємо цінувати хороше самопочуття, відсутність болю і нездужання, енергійність і бадьорість. Ми ж пропонуємо минути стадію захворювання і відразу перейти до фази, коли починаєш цінувати те, що дала природа. Допоможуть в цьому факти.

1. Соліть в міру

Сіль шкідлива для серцево-судинної системи організму людини. Якщо її кількість зменшити хоча б на 3 грами на добу, тривалість життя збільшиться на 5-6 років. Проте зовсім відмовлятися від солі теж не варто.

2. Поспішайте думати

Фахівці університету Вірджинії з'ясували, що мозок людини починає старіти з 27 років. Цікаво і те, що пік можливостей даного органу припадає на 22 роки, коли багато хто чомусь воліють їм не користуватися.

3. Не відмовляйте собі в рибі

Риба, а саме - в ній містяться омега-3 жирні кислоти, благотворно впливають на роботу серця. Позитивний ефект буде видно, якщо вживати її два рази в тиждень.

4. Бережіть зуби

Швейцарські вчені довели прямий зв'язок між стресами і випаданням, руйнуванням зубів, а також проблемами з яснами. Яким саме чином потрібно втрачати зуби - природним або в результаті механічного пошкодження (наприклад - від удару кулаком), не повідомляється.

5. Їжте яблука і гранати

Існують продукти, які сприяють омолодженню організму людини. Серед них: чорний шоколад, чай, шпинат, полуниця, яблука, чорна смородина, виноград (червоний), апельсини, гранати, пластівці з висівками та інші.

6. Налягайте на шипшина і обліпиху

Шипшина, смородина, обліпиха і чорноплідна горобина в свіжому вигляді покращують тонус судин і перешкоджають виникнення варикозного розширення вен.

7. Спадкоємці Бетховена

50% діджеїв мають проблеми зі слухом.

8. Пийте правильні соки

Якщо регулярно вживати апельсиновий або грейпфрутовий сік, можна значно зменшити ризик виникнення остеопорозу. Однак далеко не всі соки корисні, особливо - субстанції, які продаються під виглядом соків в наших магазинах.

9. Їжа для розуму

Кавові зерна, а точніше хлорогенова кислота, що міститься в них, охороняє наш мозок від руйнування.

10. Молодо - зелено

Огірки покращують стан нігтів. З косметичною метою цей овоч можна не тільки вживати всередину, але і використовувати його сік в якості ванночок і примочок.

11. Живіть у моря

Люди, чиї будинки знаходяться на узбережжі, за статистикою, живуть довше, ніж мешканці материка. Можливо, саме з цієї причини кожен з нас мріє мати будиночок на березі океану.

12. Займайтеся спортом в міру

Заняття спортом повинні приносити задоволення, енергію і силу. Але вчені встановили, якщо активно займатися більше двох годин на день, може відбутися зворотний ефект. Це проявляється у вигляді апатії, головних болів, порушення сну і апетиту і більш серйозними проблемами. Особливо чітко цей ефект можна простежити на окремих гравців збірної України з футболу.

13. Дихайте правильно

Менше 10% всіх людей на планеті вміють правильно дихати. Насправді необхідно при диханні задіяти не тільки грудну клітку, але і живіт.

14. Спіть і не гладшайте

Канадські вчені встановили, що порушення сну може бути причиною надмірної ваги.

15. Горіхи збільшують тривалість життя

Якщо щодня з'їдати ядра п'яти волоських горіхів, тривалість життя збільшиться на 7 років.

16. Їжте шоколад

Щоб сповільнити старіння шкіри, потрібно щодня з'їдати трохи чорного шоколаду.

17. Чому кров червона

Людська кров має червоний колір через що міститься в ній залізо, що виконує роль переносника кисню. Деякі види павуків мають кров синього кольору, оскільки переносником кисню в ній служить мідь.


← до списку новин