Графік роботи

№ каб.Назва кабінетуП.І.Б.КатегорiяПнВтСрЧтПтСб
101Завідувач поліклінічним відділеннямДенисенко В.М.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 -13:00
102ПсихіатрВисочанський Р.Р.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00-
103НаркологМухін С.О.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00 -
104Кабінет "Довіра"8:00 - 14:008:00 - 14:008:00 - 14:008:00 - 14:008:00 - 14:00-
105Інфекціоніст
106Лікар акушер-гінеколог сілПаньків Г.І.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
107ПроктологЮрченко І.К.8:00 - 9:408:00 - 9:408:00 - 9:408:00 - 9:408:00 - 9:40-
107ПроктологБойко О. С.110:00-16:3010:00-16:3010:00-16:3010:00-16:3010:00-16:30-
108Терапевт кабінету профоглядівОмеляненко Л.Я.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
109ОнкологСидоренко О.О.8:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:00-
110ЕндоскопістДубіна Н.А.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00-
113ЕндокринологІльницька М.М.8:30 - 15:208:30 - 15:208:30 - 15:208:30 - 15:208:30 - 15:20-
114Маніпуляційний8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
115НевропатологБузовська Л.В.8:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:50-
№ каб.Назва кабінетуП.І.Б.КатегорiяПнВтСрЧтПтСб
201ІнгаляторійФізіотерапевтичне відділення8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
202ТеплолікуванняФізіотерапевтичне відділення8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
203Завідувач кабінетом ЛФКВарич В.С.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
204Завідувач фізіотерапевтичним відділеннямПруднік Т.Б.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
207Кабінет щеплень8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
211Завідувач жіночої консультіціїМойсеєнко Л.В.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
212Лікар акушер-гінеколог 2 діл.Демченко Л.І.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
213Лікар акушер-гінеколог 4 діл.Протас І.Л.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
214Лікар акушер-гінеколог 1 діл.Білоцька О.М.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
215Лікар акушер-гінеколог 3 діл.Григура К.М.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
220ЕлектролікуванняФізіотерапевтичне відділення8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
221МасажФізіотерапевтичне відділення8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
222Кисневі пінкиФізіотерапевтичне відділення8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
223Кабінет ЛФКЗімня І.М., Довгопол А.В., Ходаківська О.Л.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
№ каб.Назва кабінетуП.І.Б.КатегорiяПнВтСрЧтПтСб
301КардіологСлободянюк І.В.8:00 - 13:308:00 - 13:308:00 - 13:308:00 - 13:308:00 - 13:30-
302Лікар УЗОБойко Г.В.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00-
302Лікар УЗОСиницька Ю.М.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:00-
302АГастроентерологЗахарченко М.О.8:00 - 16:00-8:00 - 16:00-8:00 - 16:00-
303НевропатологКалєнченко Л.І.8:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:50-
304Кабінет ЛКК8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
308РевматологПономаренко Т.М.9:00 - 15:509:00 - 15:509:00 - 15:509:00 - 15:509:00 - 15:50-
309НевропатологПодерячов О.М.8:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:008:00 - 10:00-
311Виписка лікарняних листів8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
313ЕндокринологХітрова Н.Г.8:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:50
314ОфтальмологГалуша Н.І.8:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 - 15:008:00 -13:00
314ОфтальмологЛозенко Г.Д.8:00 -10:00, 13:30 -14:508:00 -10:00, 13:30 -14:508:00 -10:00, 13:30 -14:508:00 -10:00, 13:30 -14:508:00 -10:00, 13:30 -14:50-
315ТравматологСоколюк В.О.8:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:50-
316ТравматологЧепіль В.С.10:00 -17:0010:00 -17:0010:00 -17:0010:00 -17:0010:00 -17:00-
319ХірургСтепаник В.Я.10:00 -16:3010:00 -16:3010:00 -16:3010:00 -16:3010:00 -16:30-
320ХірургКириченко П.А.8:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:508:00 - 14:50-
321Кабінет функціональної діагностики8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
321АКардіологМаркова І.С.9:00 - 10:409:00 - 10:409:00 - 10:409:00 - 10:409:00 - 10:40-
322Кабінет УЗО вагітнихБукань Н.В.8:00 - 15:308:00 - 15:308:00 - 15:308:00 - 15:308:00 - 15:30-
323ЛОРФітьковський А.П.10:00-17:0010:00-17:0010:00-17:0010:00-17:0010:00-17:00-
323ЛОРПереяславський Ю.Б.8:00-10:00, 13:30-14:508:00-10:00, 13:30-14:508:00-10:00, 13:30-14:508:00-10:00, 13:30-14:508:00-10:00, 13:30-14:50-
323ЛОРКузьмінська А.Г.-----8:00 -13:00
324УрологРедько М.І.12:00-17:0012:00-17:0012:00-17:0012:00-17:0012:00-17:00-
325Лікар генетикДзіпетрук О.Л.8:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:008:00 - 16:00-
325Лікар акушер-гінекологЧуй В.З.10:00-16:0010:00-16:0010:00-16:0010:00-16:0010:00-16:00-
№ каб.Назва кабінетуП.І.Б.КатегорiяПнВтСрЧтПтСб
407Клініко-діагностична лабораторіяПрийом біологічного матеріалу на аналіз8:00 - 9:008:00 - 9:008:00 - 9:008:00 - 9:008:00 - 9:00-
407Клініко-діагностична лабораторіяВидача результатів аналізів9:00 - 15:009:00 - 15:009:00 - 15:009:00 - 15:009:00 - 15:00-
412КардіологАверянова Т.В.8:00 - 13:30-8:00 - 13:308:00 - 13:30--
414Денний стаціонарКривушко А.М.8:00 - 18:008:00 - 18:008:00 - 18:008:00 - 18:008:00 - 18:00-